04.12.2023 - Eskişehir'in Haberi , Şehrin Gündemi...
Cumhuriyet 100 Yaşında

Metin Toraman Yazdı: “Siyasette İnanmışlık ve Dürüstlük Kazanacak!”

Metin Toraman

Yazarın şu ana kadar yazılmış 14 makalesi bulunuyor.

Aslen Eskişehir Çifteler Körhasan köyünden olan Av. Çağdaş Çelik 2023 seçimlerinde İYİ Parti Eskişehir Milletvekili aday adayı oldu. Daha sonra genel merkezin ve genel başkan Meral Akşener’in takdiriyle Ağrı 4.sıra Milletvekili adayı olarak görevlendirildi.

Yıllardır genel merkezde görev yapan Av. Çağdaş Çelik Ağrı vekil adaylığı belirlenmeden öncesinde de “Bana ne görev verilirse, nerede verilirse bayrağımızın dalgalandığı her yerde ülkem ve partim için görev almaya hazırım” diyordu. Gerçekten söylediği sözün hakkıyla arkasında duran genç avukat, Ağrı’da köy köy, ilçe ilçe, kapı kapı gezerek çalışmalarına devam ediyor. Siyasette gençlerin aktif roller almaları için çalışmalarını devam ettiren İYİ Parti ülke genelinde yaş ortalaması en genç vekil adaylarına sahip. Ağrı’da yılmadan, yorulmadan çalışmalarını sürdüren Eskişehir’in evladı Av. Çağdaş Çelik’e partisini temsil ettiği kadar Eskişehir’i de böylesi güzel şekilde temsil ettiği için teşekkür etmek isterim.

Maalesef ülkemizde genel olarak tüm siyasi partilerde vekil adayı listesine giremeyen, ya da siyasette beklediği yerlere gelemeyenler ilk olarak kendilerinde hata aramak yerine ne yazık ki partilerini suçlarlar. Yetinmeyip iftiralar, yalanlar söyleyerek, kişisel çıkar ve menfaatlerinin vatan, millet sevgilerinin, inandıklarını söyledikleri değerlerin ve partilerine olan saygılarının önüne geçtiğini göstermiş olurlar.

Günümüz siyasetinde dürüstlüğün, inanmışlığın ve adanmışlığın en güzel örneklerden birisidir Av. Çağdaş Çelik. İnandıklarından vazgeçmeyen kişisel çıkar ve menfaatler gütmeden gerçekten partisine ve ülkesine hizmet etmek için mücadele eden, bu yolda inanç ve azimle çalışan İyi Parti Ağrı 4. Sıra Milletvekili Adayı Sayın Av. Çağdaş Çelik yolun açık, başarıların daim olsun…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ