23.02.2024 - Eskişehir'in Haberi , Şehrin Gündemi...
Cumhuriyet 100 Yaşında

Özkan Alp: ”Odunpazarımıza Hep Birlikte Hizmet Edeceğiz”

Özkan Alp: ”Odunpazarımıza Hep Birlikte Hizmet Edeceğiz”

AK Parti Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Özkan Alp Seçim İrtibat Ofislerinin açılışlarını sürdürüyor. Başkan Adayı Alp Odunpazarı Seçim İrtibat Ofisinin açılışını yoğun bir katılım ve coşkuyla açtı.

Seçim Ofisi açılışına; Eskişehir Milletvekilleri Fatih Dönmez ve Prof. Dr. Ayşen Gürcan, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nebi Hatipoğlu, Tepebaşı Belediye Başkan Adayı Hamid Yüzügüllü, MKYK Üyesi Ali Demirel, AK Parti İl Başkanı Gürhan Albayrak, MHP İl Başkanı İsmail Candemir, AK Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Ümit Sezer, MHP Odunpazarı İlçe Başkanı Okan Ekşi, Cumhur İttifakı İl ve İlçe Yöneticileri, Partililer ve vatandaşlar katıldı.

Odunpazarı Belediye Başkan Adayı Özkan Alp yaptığı açıklamada; ”Paşa Mahallesi Seçim İrtibat Ofisi’mizin açılışını Odunpazarlı hemşehrilerimizin yoğun katılımıyla gerçekleştirdik. AK Belediyecilik hizmetlerimizin nadide eserlerinden olan Odunpazarı Evleri’mizin de içinde bulunduğu bölgede açılan ofisimize tüm hemşehrilerimizi bekliyoruz. Hep birlikte çalışmalarımızı istişare ederek Odunpazarı’mıza hep birlikte hizmet edeceğiz. Gerçek belediyecilik için hazırız kararlıyız” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ