04.12.2023 - Eskişehir'in Haberi , Şehrin Gündemi...
Cumhuriyet 100 Yaşında

Vali Aksoy Alpu ve Beylikova’da

Vali Aksoy Alpu ve Beylikova’da

Eskişehir Valisi Hüseyin Aksoy ilçe ziyaretlerini sürdürüyor. Vali Aksoy Alpu ve Beylikova ilçelerini ziyaret ederek İlçe Kaymakamları ve Belediye Başkanları ile bir araya geldi.

Vali Hüseyin Aksoy, Alpu İlçesini ziyaret etti. Alpu Kaymakamlığında, ilçenin coğrafi konumu, eğitim ve sağlık durumu, sanayi gelişimi, asayişi ve nüfusu hakkında Kaymakam Metin Baskın’dan bilgi alan Vali Aksoy daha sonra Alpu Belediye Başkanı Gürbüz Güller’e iade-i ziyarette bulundu. Belediye Başkan Güller, Belediye olarak ilçede yaptığı faaliyetler ve projelerle ilgili Vali Aksoy’a bilgiler verdi.

Beylikova ilçesini ziyaret eden Vali Hüseyin Aksoy, Beylikova Kaymakamlığını ziyaret ederek ilçenin genel durumu hakkında Kaymakam Kübra Eroğlu’dan bilgiler aldı. Beylikova Belediye Başkanı Özkan Alp’e iade-i ziyarette bulunan Vali Aksoy belediyenin ilçede yaptığı çalışmalar hakkında Başkan Alp’ten bilgiler alarak çalışmalarında başarılar diledi.

Vali Aksoy, her ay bir ilçede yaptığı muhtarlar toplantısını, kurum amirlerinin katılımıyla Beylikova muhtarları ile gerçekleştirdi. Muhtarların talep ve sorunlarını dinleyen Vali Aksoy sorunların çözümü konusunda gerekli çalışmaların yapılacağını bildirdi. Beylikova Belediyesi Sosyal Tesislerini ziyaret eden Vali Aksoy Beylikova Fen Lisesi öğrencileri tarafından, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü dolayısıyla hazırlanan resim sergisini gezerek öğrencilerle sohbet etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ