20.01.2022 - Eskişehir'in Haberi , Kırsalın Gündemi
Porsuk Gündem

Türk Sağlık-Sen’de Durmak Yok

Türk Sağlık-Sen’de Durmak Yok

Türk Sağlık-Sen Eskişehir Bilecik Şube Başkanı Niyazi Ömür Yüce ve Yönetim Kurulu üyeleri kurum ziyaretlerini sürdürüyor.

Başkan Yüce ve Yönetim Kurulu üyeleri Bozüyük Devlet Hastanesi çalışanlarını ziyaret etti. Ziyaretlerde personellerin sıkıntı ve sorunlarını dinleyen Yüce; “Sağlık çalışanların sorunlarına çözüm bulmak adına var gücümüz ile çalışacağız.” dedi.

İnönü Toplum Sağlığı Merkezi ve Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu’nu ziyaret eden Yüce ve Sendika yöneticileri İlçe’de hizmet veren sağlık çalışanlarıyla sohbet etti.

Başkan Yüce, Yönetim kurulu üyeleri ve işyeri temsilcileri ile Eskişehir Şehir Hastanesi ve Yunus Emre Devlet Hastanesinde görevli sağlık çalışanlarını ziyaret etti. Covid-19 salgınının artması ve soğuk havayla birlikte hastanelerde son durumları takip eden Başkan Yüce ; “Davamızı sağlık kurumlarında tüm sağlık çalışanlarına kulak vererek ve gücümüz yettiği kadar anlatmaya devam edeceğiz. Pandeminin ve zorlu çalışma koşullarında görevli tüm sağlık çalışanlarına rabbim kolaylıklar versin.”dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ