08.08.2022 - Eskişehir'in Haberi , Şehrin Gündemi...
Porsuk Gündem

Tambova’dan Başkan Ataç’a Ziyaret

Tambova’dan Başkan Ataç’a Ziyaret

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, DSP Genel Başkan Yardımcısı Dilara Tambova’yı ağırladı.

Başkan Ataç DSP Genel Başkan Yardımcısı Dilara Tambova’yı makamında misafir etti. DSP İl Yöneticisi Ertuğrul Cantürk ve geçmiş dönem meclis üyesi Kadem Karaağaç’ın da yer aldığı buluşmada Başkan Ataç ve konukları kent ve ülke gündemine ilişkin görüş alışverişinde bulundu.

“Ahmet Ataç’ın yeri ayrıdır”

Tambova ziyaretle ilgili değerlendirmesinde, “Sayın Ahmet Ataç Eskişehir siyaseti için çok önemli bir isim. Belediye hizmetleri de zaten tartışılmaz. Geçmişe dayalı hem dostluğumuz hem de yol arkadaşlığımız var. Benim açımdan da partimiz açısından da yeri ayrıdır. Değerli bir politikacı, yerel hizmet insanı. Ayrıca yaşadığım kayıptan dolayı matem dönemindeydim ve kendisi benim ve ailemin yanında oldu. Uzun süredir ziyaretlerime ara vermiştim ve ilk ziyaretimi de insani yönüyle de ağır basan bir isim olan Ahmet Başkan’a yapmak istedim. Bu bağlamda hem teşekkür etmek hem de ülke ve şehir gündemi değerlendirmek için ziyarette bulunduk. Seçimlere az bir süre kalırken muhalefet partileri olarak, ‘Ne yapabiliriz’ konusunda görüşmelerimiz devam edecek” dedi.

“Kentimiz ve ülkemiz için görüş alışverişinde bulunuyoruz”

Başkan Ataç da konuklarına ziyaretleri için teşekkür ederken, “DSP’li dostlarımız ile zaman zaman bir araya geliyoruz. Kentimizin ve ülkemizin geleceğine katkı sunabilmek için her zamankinden daha fazla diyalog ortamına ihtiyacımız var. Kutuplaştırıcı ve ayrıştırıcı siyaset dilinin ülkemize fayda sağlamayacağını düşünüyoruz. Bu anlayışla DSP’li dostlarımızla da bir araya geliyor, kentimiz ve ülkemiz için görüş alışverişinde bulunuyoruz. Sayın Tambova’ya ziyaretleri için teşekkür ediyorum” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ