04.06.2023 - Eskişehir'in Haberi , Şehrin Gündemi...

Saadet Partisi Milletvekili Aday Adaylarını Tanıttı

Saadet Partisi Milletvekili Aday Adaylarını Tanıttı

Saadet Partisi Eskişehir İl Başkanlığı 14 Mayıs tarihinde yapılacak olan milletvekilliği seçimleri öncesinde aday adaylarını düzenlenen toplantıyla tanıttı.

Aday adayı tanıtım toplantısında konuşan Saadet Partisi Eskişehir İl Başkanı Fesih Bingöl şunları söyledi; “Eveli Rahmet, ortası mağfiret ve sonu azaptan kurtuluş olan Ramazan ayınızı gönülden tebrik ederken, bu ay içerisinde tuttuğumuz oruçlar ve yapacağımız ibadetlerin kabul ve makbul ayrıca Rabbimizden hepimizi mübarek kadir gecesine ve Ramazan bayramına sağlık ve sıhhat içerisinde ulaştırmasını niyaz ediyorum.

Deprem ve sel felaketlerinde hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyor, yakınlarına başsağlığı ve yaralılara acil şifalar niyaz ediyorum. Kıymetli basın mensupları bugün bu salonda 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerde aday adayı olan kardeşlerimizi takdim etmek üzere bir araya gelmiş bulunmaktayız. Ekonomiden ekolojiye, adaletten hukuka, tarımdan sanayiye, eğitimden dış politikaya savrulan bir Türkiye gerçeği ile karşı karşıyayız.

Kaynaklarımızın doğru kullanılmadığı, israf, faiz ve yolsuzluğun zirve yaptığı, adil paylaşımın olmadığı tarım ve hayvancılığın bilinçli bir şekilde adeta yok edildiği bir süreçte herkes ve her kesimin yarınlara yönelik ciddi kaygıları bulunmaktadır.

Gençler, çalışanlar, emekliler, çiftçiler, sanayiciler, bu tablonun artık sürdürülemez olduğunu her ortamda dile getirmektedir. yuchun

Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin sorunları çözmek yerine, adeta krizleri doğuran bir sistem olduğu tartışmasızdır.

Bütün bu olumsuz tablo bir bütün olarak düşünüldüğünde kuvvetler ayrılığının, yasama, yürütme ve yargının bağımsızlığının önemini ortaya koymaktadır. Bunun için 14 Mayıs 2023 seçimleri Türkiye’nin geleceği için çok önem arz etmektedir. Bu gerekçeyle 6 siyasi parti bir araya gelerek Adalet ve Ahlakı önceleyen bir mutabakat manifestosu ile tüm bu sorunları makul bir sürede çözecek iradeyi ortaya koyarak millet ittifakı içerisinde kendi amblemleriyle seçime girme kararı almıştır. Bunun hayırlı olmasını diliyorum.

Şimdi, 14 Mayıs seçimleri öncesi aday adaylarımızı takdim ediyoruz. Aday adaylarımızı gönülden tebrik eder ve başarılar dilerim.” dedi.

Milletvekili aday adayları şu şekilde;

Mali Müşavir
Ramazan KOCAOĞLU

Mali Müşavir Adayı
Muhammed Ali KÖSE

İş Adamı
Mücahid SAĞDİLEK

Esnaf
Tuncay AKYOL

Avukat
Adil KESER

Emekçi
Hasan ARDUÇ

Emekçi
Sercan GÖZEGİR

Emekli Öğretmen
Mehmet Ali AYDIN

İş Adamı
İ. Haydar BÜYÜKEREN

Portföy Yöneticisi
Osman ÇALIŞKAN

Çiftwçi
Ali OKUYUCU

İş Adamı
Yasin YENTÜRK

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ