17.10.2021 - Eskişehir'in Haberi , Kırsalın Gündemi

Özlem Yıldız’ın Gözleri Gibi İstiyorlar

Özlem Yıldız’ın Gözleri Gibi İstiyorlar

Özlem Yıldız’ın Gözleri Gibi İstiyorlar

Bugüne dek çok sayıda ünlünün göz kapağı estetiği ameliyatını gerçekleştiren Op. Dr. Tuncay Sezgin, kendisine ‘Yılın En İyi Göz Doktoru’ ödülünü takdim eden Özlem Yıldız hakkında şaşırtan bir itirafta bulundu. Sezgin; kendisine başvuran bir çok hastanın göz çevresini Özlem Yıldız’a benzetmesini istediğini söyledi.

Göz kapağı estetiği operasyonu alanında Türkiye’nin en başarılı hekimlerinden biri olan Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Tuncay Sezgin, bu yıl 4.’sü düzenlenen Altın Kalite Ödül Töreni’nde ‘Yılın En İyi Göz Doktoru’ seçildi. Ödülünü çok sayıda ünlü ismin katılımıyla gerçekleşen görkemli töreni sunan Özlem Yıldız’ın elinden alan Sezgin, teşekkür konuşması sırasında yaptığı itirafla en çok güzel sunucuyu şaşırttı. Bugüne dek bir çok ünlü sanatçının göz kapağı estetiği ameliyatını gerçekleştiren Sezgin, ‘Mesleğim gereği çok sayıda göz kapağı estetiği operasyonu gerçekleştiriyorum ki, muayne sırasında hastalarımdan bazı talepler de geliyor. Bu talepler kimi zaman Özlem Yıldız’ı çok beğenen ve onun göz çevresini, göz şeklini örnek gösterenlerden geliyor…’ dedi.

Op. Dr. Tuncay Sezgin’in bu açıklaması karşısında hem şaşıran, hem de çok mutlu olan Özlem Yıldız ise ne diyeceğini şaşırdı. Sezgin’e teşekkürlerini sunan ünlü güzel, ‘Yeter ki bütün gözler güzel baksın inşallah…’ şeklinde konuştu. Kendisini ‘Yılın En İyi Göz Doktoru’ seçen Altın Kalite Ödül Töreni organizasyonuna teşekkür eden Op. Dr. Tuncay Sezgin, önceleri daha çok ünlü sanatçıların tercih ettiği göz kapağı estetiği operasyonlarını son dönemde ise bu yönde şikayetleri olan ya da bakışlarının etkisini güçlendirmek isteyen her yaş ve her meslek grubundan kişilere uygulamaya başladıklarını kaydetti.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ