25.06.2021 - Eskişehir'in Haberi , Kırsalın Gündemi

MHP İl Başkanı Candemir Kadir Gecesi mesajı yayımladı

MHP İl Başkanı Candemir Kadir Gecesi mesajı yayımladı

MHP İl Başkanı Candemir Kadir Gecesi mesajı yayımladı

Milliyetçi Hareket Partisi Eskişehir İl Başkanı İsmail Candemir Kadir Gecesi dolayısıyla bir mesaj yayımladı .

İl Başkanı Candemir mesajında;

“Gel, Ey Muhammed, bahardır.

Dudaklar ardında saklı

Âminlerimiz vardır!..

Hacdan döner gibi gel;

Mi’rac’dan iner gibi gel..

Bekliyoruz yıllardır.

Merhum şairimiz Arif Nihat Asya’nın Naat şiirinde de kelâma döktüğü gibi dudaklarımız arkasında saklı olan aminlerimizin duâ olup harmanlandığı, semaya ulaştığı gündür bu mübarek gece..

Maneviyatı yüksek olan bin aydan hayırlı olan bu gecede Türk-İslâm âleminin ve sizlerin Kadir gecenizi en kalbi duygularla tebrik ediyorum.. Bu güzel gecenin idrakine vararak, en iyi şekilde değerlendirmemiz gerekir.

Rahmet ve hikmet dolu bu gecede, Semaya kaldıracağımız eller ulvi olan yaradana yakarış, tövbe ve duâ için olmalıdır. Bu kut’lu gece Türk-İslâm âlemi olarak birliğimizin, beraberliğimizin perçinlenmesine daha sağlam ve güçlü bağlarla birbirine bağlanmasına, ülkemizin her türlü musibetlerden, afetlerden arınmasına, vatanımızın düşmanlardan korunmasına ve Türk Ordumuzun muvaffakiyet ile çıkmasına vesile olsun.

Bu kut’lu gün ve gecede arınmış gönüllerle yaradanın huzuruna çıkmak samimiyetle, teslimiyetle, sadakatle yücelmemiz ve yükselmemiz temennisiyle.. Bu güzel gün ve gece milletimiz ve ülkemiz için huzura, refaha, felaha ve barışa vesile olsun. Sağlıkla sıhhatle idrakine varacağımız feyzinden nasipleneceğimiz bir kandil olsun.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ