17.10.2021 - Eskişehir'in Haberi , Kırsalın Gündemi

Komedinin Kralı Geliyor

Komedinin Kralı Geliyor

Komedinin Kralı Geliyor

Lise yıllarından bu yana yazdığı hikaye ve şiirleri bir bir hayata geçirmeye başlayan Uğur Karakuzu, kendi yazdığı senaryoların yapımcılığını üstlenirken , yazdığı şarkı sözlerini besteletip ya yorumculara satıyor ya da fim müziği olarak kullanıyor.

“Güncel olaylardan , sokakta , Avm de ya da dışarıda gezerken etkilendiğim birçok olaylardan yola çıkarak senaryolarımı hazırlıyorum. Araştırma yapılacak alanlarda tabi ki araştırma yapıyorum yazdığım komedilerde bile senaryo konusunda gülünç duruma düşmek istemem” ifadesinde bulunan Uğur Karakuzu, yeni filminin beyaz perde de elde edeceği başarıdan da emin görünüyor.

24 Eylül 2021 tarihinde Tapmaz Company yapımcılığı ve Uğur Karakuzu senaristliği ile vizyona girecek olan komedi tarzındaki “ME NOKTA ALİ” isimli sinema filmini komedinin kralını yazdım ve çektik diyerek özetliyor.

Yapımcılığını Tapmaz company senaristliğini Uğur Karakuzu’nun üstlendiği “ME NOKTA Ali” isimli komedi tarzındaki sinema filminin yönetmen koltuğunda Engin Akyıldırım otururken , İlkin OğuzhanÇakır , Merve Sevi, Ayhan Taş, Orçun Kaptan, Naci Taşdöğen, Hacı Ali Konuk ve Tahsin Taşkın gibi usta oyuncular rol aldı. Oyuncu kadrosundan çok memnun olduğunu ve senaryosunda hayal ettiği karakterleri kusursuz ve tam istediği gibi yansıtan usta oyunculara da teşekkürü borç bildiğini vurgulayan Uğur Karakuzu “ Yolum uzun her tarzda çalışmam olacak komedide imzamı attıktan sonra hedefim sınırların dışına çıkarak dünya çapında büyük filmler yapmayı ve Oscar ödülü almayı hedefliyorum” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ