04.06.2023 - Eskişehir'in Haberi , Şehrin Gündemi...

KalDer Çalışmaları Yerinde Gördü

KalDer Çalışmaları Yerinde Gördü

Tepebaşı Belediyesi’ni ziyaret eden Türkiye Kalite Derneği, belediyenin sürdürülebilirlik çalışmalarını inceledi.

Türkiye Kalite Derneği (KalDer) Çevre ve Sürdürülebilirlik Uzmanlık Grubu, Tepebaşı Belediyesi’nin yaptığı sürdürülebilirlik çalışmalarını görmek için ziyarette bulundu.

Tepebaşı Belediyesi’nin sürdürülebilirlik uygulamalarını yakından görmek için ziyarette bulunan üyeler ilk olarak Vecihi Hürkuş Havacılık Müzesi ve Teknoloji Parkı’nda gerçekleştirilen sunuma katıldı. İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü’ne bağlı çalışmalarını yürüten Sürdürülebilirlik Merkezi yetkilileri, katılımcılara belediyenin sürdürülebilir kalkınma amaçları çerçevesinde gerçekleştirdiği enerji, iklim, sosyal sürdürülebilirlik çalışmalarından bahsetti. Yapılan sunumdan sonra çalışmaları yakından izlemek üzere Mustafa Kemal Atatürk Spor Tesisleri Su Sporları Merkezi ve Melih Savaş Yaşam Köyü’ne ziyarette bulunan misafirler, enerji ve sürdürülebilirlik odaklı çalışmaları yakından tanıma fırsatı buldu.

Konuklar, belediye yetkililerinden çalışmalar hakkında detaylı bilgiler alırken Tepebaşı Belediyesi’ni de başarılı projelerinden ötürü tebrik etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ