20.01.2022 - Eskişehir'in Haberi , Kırsalın Gündemi
Porsuk Gündem

İnönü’de Yapılacak Proje İçin 500 Bin TL Hibe

İnönü’de Yapılacak Proje İçin 500 Bin TL Hibe

İnönü Belediye Başkanı Kadir Bozkurt, İnönülü hemşerileri için önemli bir projeye yönelik 500.000 TL hibe haberini kamuoyu ile paylaştı.

Başkan Bozkurt, ‘’Hemşerilerimiz için büyük önem arz eden Martlıbaşı suyu isale hattı projemiz için, ilçemize İlbank tarafından 500.000 TL hibe tahsis edildi. Verilen bu hibe ile yapılacak 2 Kilometrelik isale hattı yenilenmesi ve su deposunun yapılması projesi ilçemize değer katacak. Proje sayesinde 75 adet kültürel mahalle çeşmesi yenilenecek ve içme suyu verecek şekilde faaliyete geçecek.’’ şeklinde açıklamada bulundu.

PROF. DR. GÜNAY’A TEŞEKKÜR

“VEKİLİMİZİN DESTEĞİ İNÖNÜLÜ HEMŞERİLERİMİZLE”

Başkan Kadir Bozkurt, AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay’a özel olarak teşekkür ederek, ‘’Milletvekilimiz Prof. Dr. Emine Nur Günay, İnönü’yü ziyaretinde, proje ile ilgili ayrıntılı bilgi almış ve projeyi gerçekleştirmek istediğimiz alanı yerinde görmüştü. Sonrasındaki girişimlerimize de tam destek verdi ve projeyi Ankara’da İnönülü hemşerilerimiz adına takip etti. En son 23 Kasım’da birebir ilgililer ile görüşerek projemizi ve ilçemizin bu projeye olan ihtiyacını anlatı. Çıkan bu sonuçtan dolayı Sayın Vekilimize İnönülü hemşerilerimiz adına teşekkürlerimizi iletiyoruz. İlçemize değer katacak projelerimizi bir bir hayata geçirmeye devam edeceğiz. Bu çalışmalar ile ilgili vekilimizin desteğini hep yanımızda hissediyoruz.’’ şeklinde konuştu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ