17.10.2021 - Eskişehir'in Haberi , Kırsalın Gündemi

Eski Başkan Osman Taş’tan Büyük Jest

Eski Başkan Osman Taş’tan Büyük Jest

Eski Başkan Osman Taş’tan Büyük Jest

Eskişehirspor Başkanı Mehmet Şimşek düzenlediği basın toplantısında eski başkanlarından Osman Taş’ın yapılan protokolle alacaklarından feragat ettiğini açıkladı.

Yapılan açıklamada;

“Kulübümüz eski başkanlarından Sayın Osman Taş, kulübümüzle yapmış olduğu protokol neticesinde; kulübümüzde başkanlık yapmış olduğu dönemden kalan şahsına 2.176.908,21 TL borç ve şirketine 501.349,54 TL borç olmak üzere toplam 2.678.257,75 TL alacak haklarından feragat etmiş, markalarımızın kullanım hakkına ilişkin kendisine ait bulunan Esstore mağazalarındaki tüm hakları Eskişehirsporumuza devretmiş ve Ediz Bahtiyaroğlu’nun ailesine alınan ev için geri ödeme haklarından vazgeçerek kulübümüze yaklaşık 4.000.000 TL bağışta bulunmuştur. Sayın Osman Taş, ayrıca Atatürk Caddesi üzerinde bulunan Esstore mağazasında hali hazırda bulunan tüm malzemeyi de altyapımızın ihtiyaçları doğrultusunda kullanılması adına genç oyuncularımıza bağışlamıştır.
Eski başkanımıza, yönetim kurulumuza duymuş olduğu güven ve kulübümüze vermiş olduğu büyük destek için teşekkür ediyoruz.
Bu vesileyle; kulübümüzde görev yapmış tüm yöneticilerimizi ve şehrimizi yeniden “BİZ” olmaya ve kulübümüzü yeniden ayağa kaldırmak için birlik olmaya davet ediyoruz.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ