25.09.2021 - Eskişehir'in Haberi , Kırsalın Gündemi

Çukurhisar’da altyapı bilgilendirmesi yapıldı

Çukurhisar’da altyapı bilgilendirmesi yapıldı

Çukurhisar’da altyapı bilgilendirmesi yapıldı

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, ESKİ Genel Müdürü Oğuzhan Özen ile birlikte Çukurhisar Mahallesi’nde gerçekleştirilecek altyapı çalışmaları hakkında vatandaşlara bilgilendirmede bulundu.

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç,  ESKİ Genel Müdür Vekili Oğuzhan Özen ile birlikte Çukurhisar Mahallesi’nde vatandaşlar ile buluştu.

Başkan Ataç ve Özen, kıraathanelerde ziyaret ettikleri vatandaşlara ESKİ’nin mahallede gerçekleştireceği çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Buluşmalarda Başkan Ataç ve Özen, çalışmalar kapsamında vatandaşların hazırlamaları gereken belgelere ilişkin de bilgilendirmede bulundu.

Muvafakat belgesi hatırlatıldı

Başkan Ataç ve Özen Çukurhisarlı vatandaşlara, muhtarlıklar aracılığı ile arsaları için alacakları muvafakat belgesi sayesinde altyapı çalışmalarının hızlı biçimde ilerleyeceğini hatırlattı. Ayrıca altyapı çalışmalarının; Satılmışoğlu, Çukurhisar Yeni Mahalle ve Hisar Mahallesi’ni kapsayacak kanalizasyon çalışmaları gerçekleştirileceği belirtildi. Yapılacak çalışmalardan ötürü memnuniyetini ifade eden Çukurhisarlılar da Başkan Ataç ile Eski Genel Müdürü Özen’e teşekkürlerini iletti.

Buluşmalarda Tepebaşı Belediye Meclis üyesi Hasan Hüseyin Bolat, Çukurhisar Hisar Mahalle Muhtarı Osman Duru ve Çukurhisar Yeni Mahalle Muhtarı Fatih Ay da Ataç ve Özen’e eşlik etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ