03.08.2021 - Eskişehir'in Haberi , Kırsalın Gündemi

Eskişehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkan Kurt’u ziyaret etti

Eskişehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Sadri Atam ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarette Atam, Başkan Kurt’a amatör spor kulüpleri ve sporcularına verdiği destek için teşekkür etti.

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Eskişehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (EASKF) Yönetim Kurulu Başkanı Sadri Atam ile bir araya geldi. Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarete EASKF Yönetim Kurulu Üyeleri de katıldı.

Başkan Kurt ile Sadri Atam bir süre spor kulüplerinin durumu ve pandemi üzerine sohbet etti. Başkan Kurt’un her zaman amatör spor kulüpleri ve sporcularının yanında olduğunu belirten Atam, bu destek için Başkan Kurt’a teşekkür etti.

EASKF Yönetim Kurulu Başkanı Sadri Atam ve Yönetim Kurulunun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kurt, Odunpazarı Belediyesi olarak amatör spor kulüpleri ve sporcuları desteklemeye devam edeceklerini söyledi. Başkan Kurt, Atam ve Yönetim Kurulu üyelerine ziyaretleri için teşekkür etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ