07.12.2021 - Eskişehir'in Haberi , Kırsalın Gündemi

Zafer Kupası Futbol Şenliği düzenleniyor

Zafer Kupası Futbol Şenliği düzenleniyor

Zafer Kupası Futbol Şenliği düzenleniyor

Eskişehirspor’da Zafer Bayramı coşkusu, altyapı tesislerinde kupa heyecanıyla buluşuyor.

Odunpazarı Belediyesi ve İbrahim Eldem sponsorluğunda ve Eskişehirspor ortak çalışmasıyla düzenlenecek olan Zafer Bayramı Futbol Şenliği, 29-30 Ağustos tarihlerinde Vali Hanefi Demirkol Tesisleri altyapı sahasında gerçekleşecek.

Futbol şenliğinde; Eskişehirspor, Gençlergücü, DSİ Bentspor, Odunpazarı SK, Eskişehir Altyapı Derneği, İdmangücü ve Eskişehir Şekerspor takımları 2009, 2010, 2011 ve 2012 olmak üzere 4 yaş grubu kategorisinde mücadele edecekler.

Zafer Bayramı futbol şenliğinde, maç programı şu şekilde:

  2009 DOĞUMLULAR
1 ESKİŞEHİRSPOR
2 ODUNPAZARI S.K.
3 ESK. GLOBAL S.K.
4 ESK. ALT YAPI DERNEĞİ
5 GENÇLERGÜCÜ
6 DSİ BENTSPOR
29/08/2021       1 NOLU SAHA
1. MAÇ ESKİŞEHİRSPOR 16:00 DSİ BENTSPOR
2. MAÇ ODUNPAZARI S.K. 16:30 GENÇLERGÜCÜ
3. MAÇ ESK. GLOBAL S.K. 17:00 ESK. ALT YAPI DERNEĞİ
4. MAÇ ESKİŞEHİRSPOR 17:30 GENÇLERGÜCÜ
5. MAÇ ODUNPAZARI S.K. 18:00 ESK. GLOBAL S.K.
6. MAÇ DSİ BENTSPOR 18:30 ESK. ALT YAPI DERNEĞİ
7. MAÇ ESK. GLOBAL S.K. 19:00 GENÇLERGÜCÜ
8. MAÇ ESKİŞEHİRSPOR 19:30 ESK. ALT YAPI DERNEĞİ
9. MAÇ DSİ BENTSPOR 20:00 ODUNPAZARI
30/08/2021         1 NOLU SAHA
10. MAÇ ESKİŞEHİRSPOR 09:00 ESK. GLOBAL S.K.
11. MAÇ ESK. ALT YAPI DERNEĞİ 09:30 ODUNPAZARI
12. MAÇ DSİ BENTSPOR 10:00 GENÇLERGÜCÜ
13. MAÇ ODUNPAZARI S.K. 10:30 ESKİŞEHİRSPOR
14. MAÇ ESK. GLOBAL S.K. 11:00 DSİ BENTSPOR
15. MAÇ ESK. ALT YAPI DERNEĞİ 11:30 GENÇLERGÜCÜ
KUPA TÖRENİ

 

2010 DOĞUMLULAR
1 ESKİŞEHİRSPOR
2 GENÇLERGÜCÜ
3 DSİ BENTSPOR
4 ODUNPAZARI S.K.
5 ESK. ALT YAPI DERNEĞİ
6 İDMANGÜCÜ
7 ESK. ŞEKERSPOR
29/08/2021       2 NOLU SAHA
1. MAÇ ODUNPAZARI SK 16:00 GENÇLERGÜCÜ
2. MAÇ ESK. ALT YAPI DER. 16:30 ŞEKERSPOR
3. MAÇ DSİ BENTSPOR 17:00 İDMANGÜCÜ
4. MAÇ ŞEKERSPOR 17:30 ESKİŞEHİRSPOR
5. MAÇ GENÇLERGÜCÜ 18:00 İDMANGÜCÜ
6. MAÇ ODUNPAZARI SK 18:30 ESK. ALT YAPI DER.
7. MAÇ DSİ BENTSPOR 19:00 ŞEKERSPOR
8. MAÇ ESK. ALT YAPI DER. 19:30 GENÇLERGÜCÜ
9. MAÇ ESKİŞEHİRSPOR 20:00 ODUNPAZARI SK
30/08/2021       2 NOLU SAHA
10. MAÇ ŞEKERSPOR 09:00 İDMANGÜCÜ
11. MAÇ ODUNPAZARI SK 09:30 DSİ BENTSPOR
12. MAÇ ESK. ALT YAPI DER. 10:00 ESKİŞEHİRSPOR
13. MAÇ İDMANGÜCÜ 10:30 ODUNPAZARI SK
14. MAÇ ESKİŞEHİRSPOR 11:00 GENÇLERGÜCÜ
15. MAÇ DSİ BENTSPOR 11:30 ESK. ALT YAPI DER.
ÖĞLE ARASI   2 NOLU SAHA
16. MAÇ GENÇLERGÜCÜ 16:00 ŞEKERSPOR
17. MAÇ ESK. ALT YAPI DER. 16:30 İDMANGÜCÜ
18. MAÇ ESKİŞEHİRSPOR 17:00 DSİ BENTSPOR
19. MAÇ ŞEKERSPOR 17:30 ODUNPAZARI SK
20. MAÇ DSİ BENTSPOR 18:00 GENÇLERGÜCÜ
21. MAÇ İDMANGÜCÜ 18:30 ESKİŞEHİRSPOR
KUPA TÖRENİ

 

2011 DOĞUMLULAR
1 ÇELİKORDU SK.
2 DSİ BENTSPOR
3 ESKİŞEHİRSPOR
4 ESK. GLOBAL S.K.
5 İDMANGÜCÜ
29/08/2021       1 NOLU SAHA
1. MAÇ ÇELİKORDU SK. 09:00 DSİ BENTSPOR
2. MAÇ ESKİŞEHİRSPOR 09:30 ESK. GLOBAL S.K.
3. MAÇ İDMANGÜCÜ 10:00 ÇELİKORDU SK.
4. MAÇ DSİ BENTSPOR 10:30 ESKİŞEHİRSPOR
5. MAÇ ÇELİKORDU SK. 11:00 ESK. GLOBAL S.K.
6. MAÇ İDMANGÜCÜ 11:30 <p style=”box-sizing: border-box; margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; outline: 0px; font-weight: inherit; font-s
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ