20.01.2022 - Eskişehir'in Haberi , Kırsalın Gündemi
Porsuk Gündem

Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey Eskişehir’de Ziyaretlerde Bulundu

Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey Eskişehir’de Ziyaretlerde Bulundu

Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey Eskişehir’de Ziyaretlerde Bulundu

Tarım ve Orman Bakanlığı, Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey, Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti.

Eskişehir Orman Bölge Müdürü İsmail Boz ve Bölge Müdür yardımcıları Metin Topçu, İsmet Kıraç ile İşletme Müdürü Doğan Kiras tarafından karşılanan Karacabey, ilk olarak Eskişehir Valisi Erol Ayyıldız’ı da makamında ziyaret etti.

Ziyaretin ardından Eskişehir Orman Bölge Müdürlüğüne atanan Bölge Müdürü İsmail Boz’a hayırlı olsun dileklerinde bulunan Genel Müdür Bekir Karacabey daha sonra üst yönetim ve Şube Müdürleri ile bir toplantı yaptı.

Orman Bölge Müdürü İsmail Boz, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Genel Müdür Karacabey’e ormancılık çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Bayrağı şimdi biz taşıyoruz diyen Bekir Karacabey “Yapılanların üzerine hepimiz bir şeyler koymalıyız. Herkes işini iyi yaparsa ülkemizin çehresi değişir. Sizden tecrübelerinizi gençlere aktarmanızı istiyorum. Eskişehir, teknik kadrosu güçlü bir bölge müdürlüğümüz. Bize düşen sizin önünüzü açmak. Art niyetli olunmadığı sürece her zaman yanınızdayız. Dürüstlükle, samimiyetle her zaman iyinin daha iyisini yapmaya çalışacağız. Riski de birlikte paylaşacağız” dedi.

Genel Müdür Karacabey sahada yaşanan sorunlar ve çözümlerine ilişkin de açıklamalarda bulundu. Rotasyon, üretim, iş gücü yetersizliği, Orköy konuları gündeme geldi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ