25.06.2021 - Eskişehir'in Haberi , Kırsalın Gündemi

MHP İl Başkanı Candemir teşekkür etti

MHP İl Başkanı Candemir teşekkür etti

MHP İl Başkanı Candemir teşekkür etti

Milliyetçi Hareket Partisi Eskişehir İl Başkanı İsmail Candemir Ramazan ayı boyunca ihtiyaç sahiplerine yapılan yardımlarda emeği geçenlere bir teşekkür mesajı yayımladı.

İl Başkanı Candemir yayımladığı teşekkür mesajında ;

“Teşekkür..

Yunus Emre’nin diyarında Yunusça bir tavır ile “dostun evi gönüllerdir, gönüller yapmaya geldik” şiarını esas alarak ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın sofrasındaki lokmaya, çorbasındaki tuza, çaylarındaki deme, yüzlerindeki tebessüme vesile olmak için MHP Eskişehir Teşkilatı olarak Ramazan ayının mâneviyatına yakışır bir şekilde hareket ederek erzak kolilerini, alışveriş kartlarını, Ramazan pidelerini ve baklavaları kendilerine ulaştırdık. Onların hayır duaları, yüzlerindeki tebessüm bizim için en büyük mükafat ve mutluluk kaynağıdır.

Bizlere gelen hiçbir talebi geri çevirmeyerek büyük bir hassasiyet ve özen ile erzakları ihtiyaç sahiplerine ulaştırmanın manevî huzuru içindeyiz. Bu süreçte hayırları ile destek verip bizi bu anlamlı yardımlaşmaya vesile kılan, erzak kolilerinin ihtiyaç sahiplerine dağıtımında ve organizasyonun her aşamasında bizimle olan gönüllülük esası ile çalışmanın hazzını yaşayıp bu vazifeyi en iyi şekilde ifâ eden, mesai harcayan teşkilatımızın her bir üyesine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Var oluş sebebimizin idrakinde olarak gök kubbede hoş bir sadâ bırakmaktır niyetimiz. Bu minvâlde gayret gösterdik, Allah kabul ve makbul etsin inşallah.

Birliğimiz dirliğimiz dâim ve muhkem olsun. En kalbî selâm ve muhabbetlerimle.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ