17.10.2021 - Eskişehir'in Haberi , Kırsalın Gündemi

Gülten Dayıoğlu ile Bakmak, Dinlemek, Okumak

Gülten Dayıoğlu ile Bakmak, Dinlemek, Okumak

Gülten Dayıoğlu ile Bakmak, Dinlemek, Okumak

Çocuk ve gençlik yazınımızda birçok kuşağı etkileyen yüze yakın kitaba hayat veren Gülten Dayıoğlu hayal dünyamızı zenginleştirmeye devam ediyor. Yazarın kitapları nice düşleri tetikledi, nice hayallere, kurgulara tohum attı.

8 Ekim Cuma günü saat: 19:00’da Yapı Kredi Yayınları’nın Instagram hesabından yayınlanacak olan “Bakmak Dinlemek Okumak” söyleşilerinde bu ayın konuğu Gülten Dayıoğlu ve yeni kitabı “Yanardağın Yankısı”. Yaratıcı Drama Eğitmeni Çiğdem Odabaşı ile canlı yayında bir araya gelecek olan yazar yeni kitabını, yaşadıklarını ve düşlediklerini keyifli bir sohbette okurlarıyla paylaşıyor. Instagram üzerinden canlı olarak düzenlenecek sohbete Yapı Kredi Yayınları’nın instagram hesabından takip edebilirsiniz.

Yazarın son kitabı “Yanardağın Yankısı” bizleri gezegenimiz üzerine düşünmeye yönlendiriyor, geleceğimizle ilgili merak uyandırıyor. Okuru birçok karakterle tanıştırıp dünyanın pek çok yerine götürüyor. Kitabın baş kahramanı, yaşıtlarından oldukça farklı ve özel bir genç Dero keşfettikleriyle dünyanın, uzayın, hatta kâinatın geleceğini değiştirebilecek mi?

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ