25.06.2021 - Eskişehir'in Haberi , Kırsalın Gündemi

CHP’li Çakırözer’den İl Müftüsü Gerek’e ziyaret

CHP’li Çakırözer’den İl Müftüsü Gerek’e ziyaret

CHP’li Çakırözer’den İl Müftüsü Gerek’e ziyaret

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, bayram öncesinde Eskişehir İl Müftüsü Bekir Gerek’i makamında ziyaret etti. Ziyaretinde din görevlilerine Eskişehirlilere hizmetleri için teşekkür eden Çakırözer, İl Müftüsü Bekir Gerek ve müftülük çalışanlarının Ramazan Bayramı’nı kutladı.

HİZMET TEŞEKKÜRÜ

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Eskişehir İl Müftüsü Bekir Gerek’i makamında ziyaret ederek, hem Ramazan Bayramı’nı kutladı hem de din görevlilerine Eskişehirlilere hizmetleri için teşekkür etti. Çakırözer, “İçinde bulunduğumuz pandemi süreci ve Ramazan ayı boyunca İl Müftülüğü çalışanları, din görevlilerimiz hemşehrilerimizin dini görevlerini yerine getirebilmesi için özveriyle çalışmalarını sürdürdü, sürdürüyor. Diyanetin şehrimiz ve ilçelerimizdeki görevlilerine hemşehrilerimize hizmetleri ve özverili çalışmaları için teşekkür ederim” diye konuştu.

BİLGİ ALDI

Ziyaretinde il merkezi ve ilçelerde müftülük görevlilerinin çalışmalarına ilişkin bilgi alan Çakırözer, camilerde yaşanan imam eksikliğinin giderilmesi için İl Müftüsü Gerek’ten destek istedi. Çakırözer, pandemide din görevlilerine de aşı önceliği verilmesi çağrısında bulundu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ