25.09.2021 - Eskişehir'in Haberi , Kırsalın Gündemi

BAŞKAN ATAÇ KARŞIYAKA’DA

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay ile bir araya geldi.

Başkan Ataç, “Eskişehir ve İzmir halkı, güler
yüzüyle, Atatürk ve cumhuriyet sevdasıyla birbirine çok benziyor” dedi. Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Karşıyaka Belediye Başkanı Dr.Cemil Tugay ile bir araya geldi.

Toprağın öyküsünün yarım kalmaması için Eskişehir’in toprağını işleyerek sanata dönüştüren iki kentten biri olan Karşıyaka’da Başkan Tugay ile buluşan Başkan Ataç, “Bugün İzmir’de, Karşıyaka’daydık. Değerli dostum Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay’ı ziyaret ettik. Eskişehir ve İzmir halkı, güler yüzüyle, Atatürk ve Cumhuriyet sevdasıyla birbirine çok benziyor. İzmirli yurttaşlarımıza sevgi ve selamlarımızı sunuyoruz” dedi.

Başkan Ataç’ı ağırladığı için mutlu olduğunu belirten Başkan Tugay da “Çok değerli Eskişehir Tepebaşı Belediye Başkanımız Dt. Ahmet Ataç’a ve beraberindeki heyete nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim. Hepimize örnek olacak çalışmalara ev sahipliği yapan Tepebaşı Belediyemiz ile birlikte yoğun olarak işbirliği içinde olacağız” dedi.

Buluşmada günün anısına karşılıklı hediyeler takdim edilirken, Tepebaşı Belediye Başkan Yardımcıları Bülent Rıfkı Ustaoğlu ve Erdoğan Aydoğmuş da Başkan Ataç’a eşlik etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ