04.08.2021 - Eskişehir'in Haberi , Kırsalın Gündemi

BAŞKAN ATAÇ’TAN YEŞİLOVA’YA ZİYARET

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Burdur Yeşilova Belediye Başkanı Mümtaz Şenel ile birlikte Salda Gölü’nü ziyaret etti. Başkan Ataç, “Ülkemiz gerçekten doğal zenginlikleri açısından çok şanslı bir coğrafyaya sahip, bu güzelliklere hep birlikte sahip çıkmalıyız” dedi.

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Burdur Yeşilova Belediye Başkanı Mümtaz Şenel ile bir araya geldi.

Ziyarette Başkan Şenel, Yeşilova Belediyesi’nin çalışma ve projelerine ilişkin bilgiler aktardı. Başkan Ataç da Başkan Şenel’i başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti. Şenel daha sonra Ataç’a ilçe sınırlar içerisinde bulunan Salda Gölü’nü de tanıttı. Ziyarete ilişkin bir değerlendirmede bulunan Başkan Ataç, “Şehir dışı programımız kapsamında Burdur Yeşilova Belediye Başkanımız Mümtaz Şenel ile de görüşmek istedik. Kendisi bizlere hem belediyecilik çalışmaları hem de Türkiye’nin olağanüstü doğal güzelliklerinden biri olan Salda Gölü’nü tanıttı. Ülkemiz gerçekten doğal zenginlikleri açısından çok şanslı bir coğrafyaya sahip, bu güzelliklere hep birlikte sahip çıkmalıyız. Mümtaz Başkanıma da misafirperverliği için teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum” diye konuştu.

Başkan Şenel de Başkan Ataç’a ziyaretinden dolayı teşekkürlerini iletti. Buluşmada günün anısına karşılıklı hediyeler takdim edildi. Başkan Ataç’a ziyaretinde Tepebaşı Belediye Başkan Yardımcıları Bülent Rıfkı Ustaoğlu ve Erdoğan Aydoğmuş da eşlik etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ