03.08.2021 - Eskişehir'in Haberi , Kırsalın Gündemi

GENÇLİK MERKEZLERİ GÖNÜLLÜ EĞİTMENLERİNİ ARIYOR

Tepebaşı Belediyesi Gençlik Merkezleri, gençlere katkı sunmaya devam ederken yeni gönüllü eğitmenler arıyor.

Tepebaşı Belediyesi, her yıl on binlerce kişinin faydalandığı ve 3 noktada hizmet veren Gençlik Merkezleri ile gençlerin gelişimine destek olmayı ve geleceklerine katkı sağlamayı sürdürüyor.

Öte yandan gençlerin örgün eğitim dışında iletişim, takım çalışması, sorumluluk, zaman yönetimi gibi okul dışı yeterlilikler geliştirmesine en çok olanak sağlayan faktör gönüllü çalışmalar olarak dikkat çekiyor. Bu noktada Gençlik Merkezleri tarafından 10 yıldır sürdürülen ücretsiz kişisel gelişim kursları da gönüllü eğitmenler tarafından gerçekleştiriliyor. Yeni dönemde de Gençlik Merkezleri ile birlikte çalışıp eğitimlere destek verecek gönüllü eğitmenler aranıyor. Deneyim paylaşımı ve akran eğitimi modeli usulü sürdürülen bu çalışmada eğitmenler, kendilerini yeterli bulduğu konularda atölye çalışmaları ve/veya eğitimler düzenleyebiliyor. Gönüllü eğitmen olmak isteyenler, online başvuru için duyuru afişinde yer alan QR kod üzerinden başvuru formuna ulaşabiliyor. Gençlik Merkezleri yetkilileri de kursların pandemi önlemlerine uygun şekilde düzenlenmiş sınıflarda gerçekleştirileceğini belirterek, başvurunun ardından eğitmen adaylarının mail hesabını ve kısa mesajlarını kontrol etmelerini istedi.

Konu hakkında detaylı bilgi almak isteyen eğitmen adayları, 0 (222) 322 98 48 numaralı telefondan Gençlik Merkezi yetkililerine ulaşabiliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ